Veli Görüşme Günleri 2018-10-01T10:10:50+00:00

Veli Görüşme Günleri

2018 – 2019 EĞİTİM & ÖĞRETİM YILI 1.DÖNEM

ÖĞRETMEN – VELİ GÖRÜŞME GÜN ve SAATLERİ

ÖĞRETMEN ADI OKUTTUĞU DERS GÜN SAAT
DENİZ EFEOĞLU TÜRKÇE ÖĞRT. SALI 14.20-15.00
DUYGU SIRMA TÜRKÇE ÖĞRT. PAZARTESİ 12.05-12.45
VEYSEL KUŞ TÜRKÇE ÖĞRT. SALI 14.20-15.00
PELİN ÖZYİĞİT TÜRKÇE ÖĞRT. SALI 15.05-15.35
ÇİĞDEM ÖZCAN TÜRKÇE ÖĞRT. ÇARŞAMBA 10.30-11.10
MERVE TÜRKAN KASA MATEMATİK ÖĞRT. PERŞEMBE 08.50-09.30
YASEMİN ÖNAL MATEMATİK ÖĞRT. PAZARTESİ 13.30-14.10
M.HİLAL GELGEÇ MATEMATİK ÖĞRT. SALI 10.30-11.10
DİDEM EZER MATEMATİK ÖĞRT. SALI 10.30-11.10
BADE DEĞİRMENCİ MATEMATİK ÖĞRT. ÇARŞAMBA 11.20-12.00
EVREN ÖZDOĞAN FEN BİLİMLERİ ÖĞRT. PAZARTESİ 08.50-09.30
RUHAN Ö. TANDOĞAN FEN BİLİMLERİ ÖĞRT. SALI 09.40-10.20
NİMET S. TARAKCI FEN BİLİMLERİ ÖĞRT. SALI  09.40-10.20
CANSU Ö. MANTAŞ FEN BİLİMLERİ ÖĞRT. ÇARŞAMBA  09.40-10.20
M. AKİF UĞUR SOSYAL BİLGİLER ÖĞRT. SALI 13.30-14.10
KAMER EĞİLMEZ SOSYAL BİLGİLER ÖĞRT. SALI 15.05-15.35
ÖNDER EFE SOSYAL BİLGİLER ÖĞRT. PAZARTESİ 09.40-10.20
GÜVEN ÇİFTÇİ DİN KÜLTÜRÜ ve AHLAK BİLGİSİ ÖĞRT. PAZARTESİ 10.30-11.10
RECEP GÜLEÇ DİN KÜLTÜRÜ ve AHLAK BİLGİSİ ÖĞRT. ÇARŞAMBA 10.30-11.10
ZEYNEP ŞAHSENEM NİKEREL FRANSIZCA ÖĞRT. ÇARŞAMBA 12.05-12.45
IŞIL SEFA FRANSIZCA ÖĞRT. PERŞEMBE 15.00-15.35
CULİYANO VANAKORİ FRANSIZCA ÖĞRT. ÇARŞAMBA 12.05-12.45
İSMİHAN KESKİN FRANSIZCA ÖĞRT. PERŞEMBE 10.30-11.10
EMİNE GÜLEN FRANSIZCA ÖĞRT. SALI 15.40-16.10
EMİNE TAŞTAN FRANSIZCA ÖĞRT. SALI 15.40-16.10
JASMİN KEHYA FRANSIZCA ÖĞRT. SALI 08.50-09.30
MERVE ARDİL FRANSIZCA ÖĞRT. SALI 08.50-09.30
GÜLNUR YILDIZ FRANSIZCA ÖĞRT. PAZARTESİ 14.20-15.00
SUNAY ARASLI İNGİLİZCE ÖĞRT. PAZARTESİ 15.00-15.35
M. ALİ İLİK İNGİLİZCE ÖĞRT. PAZARTESİ 15.00-15.35
ASLI ŞENOL İNGİLİZCE ÖĞRT. ÇARŞAMBA 15.00-15.35
SENDİ DESEBAH İNGİLİZCE ÖĞRT. PERŞEMBE 11.20-12.00
NESLİHAN ERAMÜCE ET MÜDÜRÜ / BİLİŞİM TEKN. BÖLÜM BAŞKANI SALI 12.05-12.45
FATMA KUŞTUL BİLİŞİM TEKN. ÖĞRT. SALI 12.05-12.45
DAMLA GÜNEYSU BİLİŞİM TEKN. ÖĞRT. SALI 12.05-12.45
MERYEM TAŞCIOĞLU BİLİŞİM TEKN. ÖĞRT. ÇARŞAMBA 08.50-09.30
SELÇUK KÖSEGİL GÖRSEL SANATLAR ÖĞRT. SALI 11.20-12.00
BURAK BAYRAKDAR MÜZİK ÖĞRT. PAZARTESİ 11.20-12.00
TUĞÇE YILMAZ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRT. SALI 11.20-12.00
İRFAN AKYAR BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRT. SALI 11.20-12.00