SPOR ŞENLİĞİ

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen “Küçük Prens Bilim, Kültür, Sanat ve Spor Şenliği” bu yıl ilk kez bir hafta boyunca birbirinden renkli ve öğretici etkinliklerle gerçekleştirildi. Matematik ve fen atölyeleriyle başlayan şenliğimiz, Eğitim Teknolojileri Bölümü’nün etkinlikleriyle devam etti. Keyifli ve öğretici geçen şenliğimiz, Beden Eğitimi Bölümü’nün final maçlarıyla tamamlandı. Hafta boyunca okulumuzun lobisini ve koridorlarını renklendiren Görsel Sanatlar Bölümü’nün “Donut”, “Kaktüs”, “Galaksi ve Gezegenler” ve “Pop Art” temalı öğrenci ürünlerini içeren resim sergisi ile Türkçe Bölümü’nün kitap çalışmalarını içeren “Kitap Ürünleri Sergisi” büyük beğeni topladı.

Özel Küçük Prens Ortaokulu Beden Eğitimi Bölümü olarak gerçekleştirdiğimiz “Sınıflar Arası Voleybol, Basketbol ve Masa Tenisi Turnuvaları”mızın finallerini, 16.06.2022 tarihinde spor salonumuzda tüm öğrencilerimizin izleyici olarak katıldığı Spor Şenliği’mizde gerçekleştirdik.

Voleybolda 5/C, 6/B ve 7/B sınıfları; basketbolda ise 5/B ve 6/A sınıfları birinci olurken masa tenisinde Leo Triches, Alp Karaalioğlu,  Mina Yılmaz ve Mete Erol birinci oldular.

Öğrencilerimize kazananı kutlamayı, kaybetmeyi kabullenmeyi ve “fair-play” kurallarına göre yarışmayı öğretmeyi hedeflediğimiz turnuvamıza katılım gösteren tüm öğrencilerimizi tebrik ederiz.

2022-06-23T10:15:29+03:00