ÖZLEMİN İLK ZİLLE BULUŞMASI

2018-2019 Öğretim Yılı, uzun süren bir yaz tatilinin ardından 10 Eylül 2018 Pazartesi günü başladı.

SAJEV Özel Küçük Prens Lisesi öğrencileri, uzun süren yaz tatilinin ardından 10 Eylül 2018 Pazartesi günü yuvaya döndü. Özlemin olduğu kadar yeni başlangıçların verdiği heyecanın da yoğun yaşandığı ilk gün, ilk zilin çalmasıyla yeni bir başlangıca dönüştü.

2018-2019 Öğretim Yılı, lise konferans salonunda yaptığımız açılış töreni ile başladı.  Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan tören, İngiliz Kraliyet Akademisi sınavlarında üstün başarı gösteren 11. sınıf öğrencilerimizden Duygu İSPİROĞULLARI ve Elif ERTÜRK’ün piyano dinletisi ile devam etti. Tüm salonu etkileyen bu melodilerinin ardından geçen yılki seçimde Öğrenci Birliği Başkanı seçilen Patricia KÖHLE arkadaşlarına seslenerek onlara yeni öğretim yılında başarılar diledi.  Patricia KÖHLE’nin konuşmasının ardından bir önceki yıl gerçekleştirilen çalışmalar, etkinlikler ve gezilerden seçilen eğlenceli kareler “Küçük Prens Lisesinde Geçen Yıl” başlığı ile klip olarak gösterildi.

Geçmişe yapılan bu eğlenceli yolculuğun ardından önce Okul Müdürümüz Sayın Fatma UYSAL, ardından  Genel Müdürümüz Sayın Mehmet ÖZDENİZ elde edilen başarıları ve yeni öğretim yılında öğrencilerden beklentilerini anlattıkları birer konuşma yaptılar.

2019-01-16T10:18:19+03:00