Ortaokul Mezuniyet Törenimiz yapıldı.

SAJEV Eğitim Kurumları Özel Küçük Prens Ortaokulu son sınıf öğrencilerimizi 19 Haziran 2019 Çarşamba günü yapılan anlamlı bir törenle bir sonraki eğitim basamağına uğurladık. Törenimiz, SAJEV Eğitim Kurumları Özel Küçük Prens Okulları öğretmenlerinin salona daveti sonrasında ortaokulumuzdan mezun olan altmış üç öğrencimizin alkışlar eşliğinde salona girmesiyle başladı. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın söylenmesiyle devam eden törenimizde Okul Müdürümüz Sayın İhsan ZEREN, Kurucu Temsilcimiz ve Genel Müdürümüz Sayın Mehmet ÖZDENİZ ve Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Demir KISAKÜREK duygu ve düşüncelerini bizlerle paylaştılar.

8. sınıflarımızdan mezun olan öğrencilerimiz adına Ayşenaz ALLAHVERDİ, Fransızca; Derin TANRIVERDİ, İngilizce ve Uluç Ali GAZİOĞLU, Türkçe konuşmalarıyla arkadaşlarına olduğu kadar velilerimize ve öğretmenlerimize de duygulu anlar yaşattılar. Törenimiz, 8. sınıflardan mezun olan öğrencilerimizden Duru UYAR’ın piyano, Buse ÜNAL’ın ukulele, Deniz CENİKLİ’nin klarnet ve Naz TANKA’nın piyano performanslarıyla devam etti. Okul Müdürümüz Sayın İhsan ZEREN ve 8. sınıf öğretmenlerimiz tarafından mezuniyet belgelerinin öğrencilerimize verilmesinin ardından mezun öğrencilerimiz; Müzik Öğretmenimiz Sayın Burak BAYRAKDAR’ın eşliğinde “Ben Böyleyim”, It’s My Life” ve “Aux Champs ELysées” adlı şarkıları seslendirdiler. Okul Müdürümüz Sayın İhsan ZEREN ve Müdür Yardımcımız Sayın Bahar AKYOL’un 8. sınıftan mezun öğrencilerimiz ve öğretmenleriyle mezuniyet pastasını kesmelerinin ardından coşkuyla söylenen “Küçük Prens” marşı ile mezuniyet törenimiz son buldu.

Mezuniyet törenimizin ardından velilerimiz ve tüm Küçük Prens ailesi, okul bahçemizde düzenlenen kokteyle katıldılar. Ortaokul eğitimini Küçük Prens’te tamamlayarak liseye uğurladığımız tüm öğrencilerimizi sevgiyle kucaklıyor,  yaşamları boyunca başarılı ve mutlu olmalarını temenni ediyoruz.

2019-06-24T15:53:53+03:00
error: İçeriklerimiz telif hakları ve KVKK uyarınca korunmaktadır.