KARDEŞ OKULUMUZA KÜTÜPHANE KURDUK

Lisemizin Sosyal Yardımlaşma Kulübü öğrencileri, Kocaeli- Kartepe Pakmaya Muzaffer İncekara İlkokulu-Ortaokuluna bir kütüphane kurdu.

Sosyal Yardımlaşma Kulübü öğrencilerimiz, ilk adım olarak tüm liseyi kapsayan kitap toplama kampanyası başlattılar. Bu kampanyada 1000’e yakın kitap toplamayı başardılar.

Topladıkları kitapları türlerine göre sınıflayarak kolilediler ve kitaplar, kardeş öğrencilerle buluşmak için hazır hâle geldi.

Kulüp öğrencilerimiz  12.03.2019 Salı günü, hazırladıkları kolilerle birlikte kardeş okulumuz Kocaeli- Kartepe Pakmaya Muzaffer İncekara İlkokulu-Ortaokuluna gitti.

Öğrencilerimiz, önceden tedarik ettikleri rafları duvarlara monte etti ve ardından, getirdikleri kitapları raflara yerleştirdi.

Okul Müdürümüz Fatma Uysal ve Kulüp Danışman Öğretmenleri Müdür Yardımcımız Gülcan Atik, Ceylan Birol, Sevda Aydın’ın da eşlik ettiği bu sosyal yardımlaşma etkinliğinde öğrencilerimiz;   kardeş okulumuzun öğrenci, öğretmen, yönetici ve okul aile birliği üyeleri ile bir araya gelerek anlamlı bir paylaşıma ortak oldular.

2019-03-15T09:19:18+03:00